Wydarzenia Halsowanie U Bezana Żaglokultura Żaglopodróże Sylwetki
Debiuty Korespondenci Galeria Pogoria Linki Home

 

 

 

Karuzela zwykłych dni.

Londyn 30.01.2007.

 

Zima, praca, towarzyskie spotkania, klub, urodziny. Wszystko w dowolnej kolejności, ale z niesłychaną intensywnością uderzyło w nas ostatnio.
Zaczęło się tydzień temu, od ataku zimy. Szczerze powiedziawszy to nie bardzo potrafię oddać wam całą komiczność tej hecy z zimą w Londynie. Sparaliżowane metro, opóźnione pociągi, stłuczki samochodowe. A winę za to ponosi 3 centymetry śniegu, które to spadły rano i poleżały do 12-tej w południe. Dla zobrazowania pokazujemy wam widok z naszego okna. Przyznacie, że wyspiarze mają inne pojęcie o srogości zimy :)

Za to w klubowego życia zima nie sparaliżowała. W Niedziele 21stycznia, w Ognisku Polskim, odbyło się walne zebranie sprawozdawczo wyborcze YKP Londyn. Na zebraniu tym wybrano nowe władze klubu i tak funkcję Komandora pełni nieprzerwanie Maciej Gumplowicz, Sekretarzem YKP jest niezastąpiony Jerzy Knabe. Na pozostałych stanowiskach zaszły zmiany Agnieszka Mazur została mianowana Skarbnikiem klubu a funkcję V-ce Komandora powierzono Tomaszowi Mazurowi, czyli mnie :) za co bardzo dziękuję i obiecuję wywiązywać się z powierzonych mi obowiązków.

Natomiast w ostatnią niedzielę, tj. 28 stycznia celebrowaliśmy urodziny dwóch wodniczek. Party było niesamowite. Z opowieści wiem, że się i kapitalnie zakończyło. A jak było i jakie były nastroje, zobaczcie na fotkach.

Całe szczęście karuzela trochę przystopowała i można wreszcie złapać oddech. Kolejny materiał już się przygotowuję. Mam nadzieję, że życie będzie mniej intensywnie i mniej wyczerpujące.

Pozdrowienia z zimowego Londynu
Tomasz Bezan Mazur