-------------------- ----------------------------------

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Course Croisière EDHEC to ponad 10 000 widzów oraz 3000 studentów ścigających się i walczących zarówno na morzu jak i na lądzie, a wśród nich reprezentacja Politechniki Łódzkiej. To największe studenckie zawody sportowe!

Ekipa z Centrum Kształcenia Międzynarodowego (CKM) jak co roku przygotowuje się do rywalizacji. CKM kładzie duży nacisk na współpracę zagraniczną i międzynarodowe wymiany studenckie, a Course Croisière EDHEC jest znakomitą okazją do nawiązania międzynarodowych znajomości poszerzenia horyzontów.

Priorytetem jest zawsze znalezienie sponsora, który pokryje przynajmniej część kosztów wyjazdu, jest to czynnik decydujący o starcie w regatach. IFE Sailing oferuje firmie sponsorującej m.in. dni promujące firmę na Politechnice oraz uczestnictwo reprezentanta w regatach.

Ostatnio po zaciętej rywalizacji, załoga zajęła 24. miejsce w swojej klasie, wyprzedzając m.in. Cambridge i Chicago. Zawody pozwoliły zdobyć ogromne doświadczenie załodze, a zajęte miejsce zmotywowało tylko do zwiększenia starań i zaostrzyło apetyt na kolejny, większy sukces.

Możecie śledzić naszą aktywność na stronie:

http://www.ife-sailing.pl

www.youtube.com/embed/BDFwuA2SayI

 

stat4u