--------

 

 

 

 

 

    Outdoor Show , Bike Show i Triatlon w Excel

Tegoroczna wystawa zbiegła się z Walentynkami i tłustym czwartkiem i jak pewnie widzieliście na FB my mieliśmy ze sobą pyszne, polski pączki z czekoladą :) ale jeszcze nigdy nie zajadaliśmy ich w tak niezwykłej i egzotycznej scenerii.

Wystawa ma do zaoferowania bardzo wiele atrakcji i w tym roku jest tu organizowane dużo wykładów, warsztatów i miejsc aktywnej nauki oraz wymiany doświadczeń. Cała wystawa zajmuje połowę hali Excel a większa część tej połowy to tory rowerowe, ścianki wspinaczkowe oraz liczne miejsca skupiające wielbicieli różnych aktywnych form wypoczynku.

 

Jeżeli już mówimy o sportach outdoorowych to nie można zpomnieć o naszej pasji czyli żeglarstwie oraz innych sportach wodnych. Niestety jest tu mniej ciekawostek dla nas żeglarzy , iż w czasie kiedy Outdoor Show był organizowany razem z Boat Show, ale przecież żeglarstwo śródlądowe często łączymy z innymi sportami wyczynowymi, właśnie outdoorowymi, więc napewno warto zapoznać się z ofertą tej wystawy.

Innym ciekawym akcentem tej wystawy są różne formy aktywnego wypoczynku dla całych rodzin tu właśnie przebywających. Można spróbować sił i posłuchać podpowiedzi doświadczonych wyczynowców.

Znależliśmy też kilka ciekawostek, które zajęły naszą uwagę oraz polski akcent na płocie :)

Wizyta na Excel jest zawsze miła mojemu sercu jako żeglarza, motorowodniaka i ... fotografa!

Jeszcze jeden dzień wystawy pozostał ale zaraz zaczyna się też wystawa motorowa więc kto tylko ma ochotę na doskonałą rozrywkę i ciekawie chce spędzić czas to jeszcze ma możliwość aby po dzisiejszej welentynkowo-romantyczej kolacji wybrać się jutro na targi Outdoor i zaplanować romantyczny urlop pod gołym niebem w nadchodzące gorące letnie noce.

Gorących Walentynek życzymy wam MY !

Agnieszka Bramreja Mazur

Londyn, 14 Luty 2015

foto: A.Mazur, T.Mazur