Wydarzenia Halsowanie U Bezana Żaglokultura Żaglopodróże Sylwetki
Debiuty Korespondenci Galeria Pogoria Linki Home

 

 

 

I znowu żeglujemy !

Londyn,11.06.2007

Pewnie zastanawiacie się czemu za każdym wypadem do klubu pisze o tym na naszej stronce? Odpowiedź jest prosta - bo chce pokazać wszystkim że polacy mieszkający w UK to nie tylko klienci pubów i dyskotek, i że można w Londynie miło spędzić czas bez zbędnego wydawania pieniędzy.

Ktoś powiedział że żeglartwo to drogi sport - owszem ale nie w UK. Składka członkowska wynosi 2 funty na tydzień !!! To jest śmieszna kwota w stosunku do zarobków. Ale Polacy nie byliby Polakami gdyby i na to się nie skarżyli.

Nasza wesoła, międzynarodowa ekipa całkiem miło spędza czas. Smuci mnie to, że nasi koledzy, którzy w ubiegłym roku "wciągnęli" mnie do tego klubu, obecnie niebardzo się tym miejscem interesują. To chyba już tradycja - jak ja i Bezan się do czegoś przekonany to tak jakoś już jest że obok nas przewija się spora grupa ludzi ale to my "zapuszczamy korzenie" na dłużej.

Tak więc żegujemy sobie po wodach MillWall Dock i przyjemnie spędzamy czas. A tym co tylko oglądają nasze fotki niech będzie zazdrość.

Najbardziej cieszy fakt, iż niektórzy w klubie już czują się jak u siebie. I tak trzymać !

Pozdrawiam tą część czytelników, która żegluje.
Bramreja.