Wydarzenia Halsowanie U Bezana Żaglokultura Żaglopodróże Sylwetki
Debiuty Korespondenci Galeria Pogoria Linki Home

 

 

 

 

 

Witamy na Sail,Power & Watersports Show

Earls Court 26-30.11.2008

Welcome czy też po polsku Witamy I to jest najważniejsze dla nas czyli redaktorów Pogoria.org. Zapewne wielu z Was zastanowi się dlaczego zwykłe Witamy jest takie ważne? Odpowiedź jest prosta – do tego aby strona internetowa, prowadzona żeglarskie rodzeństwo, wspierane przez kilku znajomych i wzbogaconych o fachową poradę Jurka Knabe, otrzymała akredytację od organizatorów drugiej co do wielkości wystawy żeglarskiej w Londynie wystarczy … zapytanie emailem. To doświadczenie troszeczkę gryzie się z moimi ostatnimi doświadczeniami prasowymi w Sosnowcu przy okazji wizyty na Euroszantach. Zainteresowanych odsyłam do tekstu ….

 

Sail,Power & Watersports Show Earls Court to rozgrzewka przed kolejnymi wystawami London Boat Show I Dinghy Show, na które również zamierzamy Was zaprosić w naszych relacjach.

 

Sail,Power & Watersports Show Earls Court jest organizowane od 2007 roku I już cieszy się bardzo dużą popularnością. Jest tu może troszkę mniej jachtów ale za to bardzo wiele ciekawostek. Budynek jest znacznie mniejszy od Excel ale za to do Earls Court dojazd jest łatwiejszy a i okoliczne hotele B&B oferują wiele za niewiele. Może właśnie dlatego warto odwiedzić tą ciekawą wystawę.

Poza jachtami motorowymi i żaglowymi można tu zobaczyć inne sporty wodne oraz wiele ciekawych ofert dla osób aktywnych. Samochody wyścigowe i terenowe, deski i narty wodne, windsurfing oraz nurkowanie to tylko główne tematy wystawy. Coś dla siebie znajdą również miłośnicy malarstwa, fotografii i … kuchni! Jak się okazuje żeglarstwo „od kuchni” a właściwie „od kambuza” może być bardzo interesujące i przyjemne.

Zapraszam do lektury naszych kolejnych, już tematycznych relacji.

 

Z żeglarskim pozdrowieniem,

Agnieszka Mazur

Bramreja

26.11.2008, Londyn